Nieuws
op zaterdag 05 december 2009
Outlet Dokkum met nieuw assortiment
Deel met vrienden & familie
Plaats dit artikel op je eigen pagina:
DOKKUM - Vanaf eind september 2009 is Dokkum een bijzondere winkel rijker: Outlet Dokkum. Outlet Dokkum is tot stand gekomen door een samenwerkingsverband tussen ROC Friese Poort Detailhandel Dokkum en ondernemers uit Dokkum. De ondernemers zorgen voor de aanvoer van producten die verkocht kunnen worden in de winkel en ROC Friese Poort Dokkum zorgt voor deelnemers die de winkel gaan runnen. Op deze manier krijgen de deelnemers de unieke kans om ervaring op te doen met het \"ondernemen\".
Sinds de opening zijn al heel veel artikelen de toonbank gepasseerd. De start was dus goed. De afgelopen 5 weken zijn dan ook voor de eerste groep ondernemers (Yvonne Posthumus, Martijn van der Wagen en Feikje de Vries) een succesvolle periode geweest.
Nieuwe leiding
Inmiddels is de leiding overgenomen door 3 tweedejaars studenten: Kevin Woodriffe, Jasper Stender en Treeske Hamersma. Zij hebben de winkel opnieuw ingericht en voorzien van een compleet nieuw assortiment. ICI, Scapino, Raadsma, Da Hamstra en Harms Mode leveren nu de producten. Van presentjes voor Sinterklaas tot leuke kleding voor de feestdagen. En dat alles voor een aantrekkelijke prijs. Regelmatig wordt de winkel bijgevuld, zodat er altijd voldoende artikelen aanwezig zijn.
Aarzel niet en kom naar de Gasthuisstraat (dit is om de hoek bij Da drogisterij Hamstra)
Kevin Woodriffe
Jasper Stender
Treeske Hamersma