Nieuws
op woensdag 25 november 2009
J-Media Ee in nieuw jasje
Deel met vrienden & familie
Plaats dit artikel op je eigen pagina:
EE - J-Media is vernieuwd. Op 22 september 2006 is J-Media opgericht als dienstverlener op het gebied van "Internet Services" en "Computer Services". Sindsdien is het bedrijf uitgegroeid tot een succesvol mediabedrijf voor internet-, grafische en computerdiensten gericht op het midden- en kleinbedrijf (MKB).
Huisstijl
Deze nieuwe manier van werken heeft geleid tot een compleet nieuwe huisstijl. Het logo is gemoderniseerd en heeft een jonge en dynamische uitstraling. Er is een compleet nieuwe website met een duidelijke structuur en een rustig ogende layout. Er is meer informatie over de organisatie beschikbaar zoals bijvoorbeeld de manier van werken. De nieuwe indeling van diensten is toegepast en de portfolio is in een nieuw overzichtelijk jasje gestoken. Ook zal J-Media actief zijn op LinkedIN en Twitter. Naast de website zullen ook de visitekaartjes, briefpapier, e-mail briefpapier en enveloppen aangepast worden aan de nieuwe huisstijl.
De nieuwe website is inmiddels online! Op 1 januari 2010 zal J-Mediacompleet overgestapt zijn op de nieuwe huisstijl.
Wilt u alvast een nieuw visitekaartje van J-Media ontvangen? Neem dan contact met ons op, wij zullen u dan een toesturen. Voor meer informatie www.j-media.nl
Uw reactie
We willen u graag uitnodigen om onze nieuwe website www.j-media.nl te bekijken. Op ons weblog kunt u een reactie geven. Wij ontvangen graag van u een reactie op de vernieuwingen. Wellicht kunnen wij u in de toekomst tot dienst zijn.